עובדים לאירועים

מלצרים איכותיים

עבודתם המופלאה של מלצרים איכותיים

מזל טוב, הבן הגדול מתחתן, לבת הדודה נולד סוף כל סוף בן והאח הקטן התארס. האירוע הגדול כבר הולך ומתקרב, הכול כבר מוכן, דקדקתם בכל הפרטים הקטנים שצריך. ככה לפחות אתם מקווים, אך האם לא שכחתם פרט אחד חשוב? מלצרים יהיו באירוע? בוודאי שיהיו, אך השאלה הגדולה היא מאיזה סוג.

רבים נוטים לא לייחס חשיבות רבה למלצרים. "סך הכול להחזיק כמה מגשים ולמלא קנקנים" הם אומרים, "חוץ מזה בעלי האולם כבר ידאגו לזה" הם מוסיפים. אבל מלצרים הם אלה שלמרות כל השלמות של התפאורה מסביב, דואגים בסופו של דבר להצלחת כל אירוע.

מדוע מלצרים הם כל כך חשובים?

חשוב לזכור כי מלצרים הם אלה שבאים במגע ישיר עם האורח ולכן חייבים להיות אדיבים, סובלניים ובעלי נימוסים והליכות, הרי לא תרצו שהדודה מנתניה תכעס חס וחלילה כי המלצר לא התייחס לבקשות הבלתי פוסקות שלה במהלך הערב. מלצרים חייבים לספק לכל אורח את בקשתו, משונה ככל שתהיה ובמהירות הרבה ביותר.

ומה עם האוכל?
מלצרים הם אלה שמגישים את האוכל, ועם האוכל בא התיאבון, לכן בנוסף לכל התכונות, דרושה מהם גם אסטטיקה וצורת הגשה מכובדת.  בנוסף חשוב שיפגינו מקצועיות וידעו לתת הסבר מדוייק על כל מנה ומה היא מכילה (בכל זאת הם בקשרים עם השף) ושוב לא לשכוח שהכל חייב להיות בליווי חיוך על השפתיים.

לכן חוגגים יקרים חשוב שתדעו כי אסור לזלזל, כמו שאתם בוחרים כל איש מקצוע אחר לאירוע שלכם, אתם צריכים להשקיע גם זמן בבחירת מלצרים לאירוע. חברת תמם ניהול אירועים תוריד לכם דאגה אחת מהראש עם צוות מלצרים מקצועי ומנוסה שיפנק כל אורח ביחס אישי.

תמם ניהול אירועים ושירותי כוח אדם היא חברה ותיקה ובעלת ניסיון רב בארגון אירועים ומתן שירותי כוח אדם לאירוע בכל סדר גודל. כאשר אתם בוחרים בתמם אתם יכולים להיות בטוחים שהאירוע הבא שלכם יהיה הכי טוב שיש.