מלצרים לקייטרינג – כי אירוע טוב ומתחיל ונגמר באיכות השירות

כל אירוע באשר הוא דורש תכנון רב תוך תשומת לב לפרטים הגדולים והקטנים כאחד. החל מבחירת גן או אולם האירועים, התקליטן וחברת הקייטרינג ועד לעיצוב השולחנות. אך היזהרו שלא "ליפול" באחד האלמנטים החשובים ביותר להצלחת האירוע – השירות. מלצרים לקייטרינג הם אלה אשר בסופו של דבר יכריעו את הכף בין אירוע כושל לאירוע שכולם ידברו עליו למחרת ועוד שנים לאחר מכן. לכן בחירת מלצרים חייבת להיות מוצלחת, ללא סיכונים מיותרים ועל חשיבותה נעמוד בשורות הבאות.

תודעת שירות גבוהה
כל מודעת דרושים אשר קשורה לשירות לקוחות מדגישה את תכונת תודעת השירות הגבוהה כחלק בלתי נפרד מתנאי הקבלה למשרה. ואכן, מלצרים לקייטרינג חייבים לשרת את מוזמני האירוע בסבר פנים יפות ובאדיבות רבה ללא קשר למצב רוחם או "בעיות" שהם סוחבים מהבית. מלצרים מקצועיים עוברים הכשרות וסדנאות לרוב על מנת לדעת להתמודד מול כל לקוח ולדעת לפעול נכונה בכל תרחיש של בעיה אפשרית. חברת תמם ניהול אירועים ושירותי כוח אדם מעסיקה אך ורק מלצרים מנוסים בעלי תודעת שירות גבוהה, פרי מאמץ החברה לחנך ולטפח את עובדיה בהתקשרות רבת שנים של עשייה משותפת.

מלצרים לקייטרינג – ידע, ייצוגיות ומיומנות

תפקידו של המלצר אינו מסתיים בהגשת המנות ותו לא. מדובר בתפקיד אינטגרטיבי אשר כולל את שלושה ההיבטים נוספים חשובים ביותר:
• ידע – אילו מנות קיימות בתפריט, מה הן כוללות, האלטרנטיבות לצמחוניים ולאלרגיים למזונות מסוימים.
• ייצוגיות – מלצר חייב להגיע לעבודתו מגוהץ ואסתטי. מעבר לכך, על המלצרים להגיע עם תלבושת אחידה וייצוגית המבדילה בינם לשאר עובדי המקום.
• מיומנות – מלצרים חייבים להפגין מיומנות בהגשת המזון על מנת לעמוד בלוח הזמנים המדוקדק שנקבע עבורם. מעבר לכך, ישנם אנשי שירות אשר אחראים ממש על הכנת המזון, במיוחד בשלב האפריטיפים בו מוגש בשר על האש, מוקפצים ומאכלים אחרים המוכנים במקום.

חברת תמם תספק עבורכם מלצרים לקייטרינג, מנהלי אירועים, עובדי ניקיון, דיילים וכל כח אדם אחר לו אתם זקוקים לאירוע – כך תוכלו לחגוג בראש שקט ולדעת כי המוזמנים שלכם מקבלים את השירות הטוב ביותר.