אירועים פרטיים

קייטרינג לשבת חתן

קייטרינג לשבת חתן

מזל טוב, הבן מתחתן וההכנות בעיצומן. אם אתם אשכנזים הוא יעלה לתורה בשבת שלפני האירוע הגדול, ואם אתם ספרדים – בשבת שאחרי. בכל מקרה צריך לארגן חגיגת שבת חתן שמחה ומפוארת, כאשר בין אמירת ההפטרה והקידוש, כמו בכל חגיגה יהודית כשרה, אמורה לחכות לחוגגים ארוחה דשנה ועמוסה בכל טוב. נכון שאם החתן יכולה להפגין את כישוריה במטבח ולהכין את הכיבוד, אבל ישנה גם אפשרות הרבה יותר נוחה-  קייטרינג לשבת חתן שיאפשר לכל אחד ואחת מכם לארח וליהנות כמו שצריך.

קייטרינג לשבת חתן

למבחר משובח של טעמים התפריט לאירוע שבת חתן יהיה מורכב כמובן, לפחות בחלקו, ממנות מסורתיות הנהוגות בקרב בני העדה- מנות בשר, דגים ותוספות, כמו גם עוגות, עוגיות ושאר מתוקים המקובלים על בני המשפחה. חברת קייטרינג מנוסה ומקצועית תוכל להגיש כל מתכון הקלאסי שתבקשו, אך מצד שני גם תוכל להציע ולהפתיע את כל הסועדים עם כיבוד בטעמים עדכניים וחדשים.

אם הזמנתם קייטרינג חלבי לשבת חתן תוכלו להגיש אותו לקהל המתפללים ולשאר בני המשפחה והחברים בביתכם, כמובן, אך גם אלה שמעדיפים לערוך את האירוע בבית הכנסת עצמו לא יתקלו בבעיה מיוחדת. מרבית בתי כנסת ערוכים לקיים אירוע שבת חתן, וישמחו לשתף איתכם פעולה. היתרון בהזמנת קייטרינג לשני המקומות הוא בקלות שבה אתם רק צריכים לחמם ולהגיש. המנות מגיעות במגשים נוחים או בכלים חד פעמיים ועבודת האירוח נוחה במיוחד.

שירותי קייטרינג – זה לא רק האוכל
מכאן רק הולכות ומתרחבות האפשרויות להקלה על המארחים. בנוסף לכיבוד מלא, ממנות הפתיחה, דרך מנות ראשונות, עיקריות, אחרונות ועוגות לקפה – יכולה חברת קייטרינג לדאוג גם לכל שאר הפרטים, כמו למשל לציוד, לכלים, ואפילו לעובדים שיעשו במקומכם את פעולות החימום וההגשה.

חברת קייטרינג לשבת חתן בעלת מוניטין, דוגמת תמם ניהול אירועים, תדאג במקומכם לכל הפרטים, קטנים כגדולים, כך שככל מה שיישאר לכם לעשות לקראת היום הגדול זה פשוט לאכול וליהנות. שיהיה במזל!