מלצרים לקייטרינג

מלצרים המפתח לאירוע מוצלח

מלצרים – המפתח לאירוע מוצלח

סגרתם על אולם אירועים, בחרתם את ה- DJ, צלמים, קונפטי, זיקוקים, מגנטים וכעת נשאר לבחור רק את הבגדים לאירוע. רגע! לא שכחתם משהו?! על ארבעה דברים כל אירוע מוצלח עומד: המוזמנים, התפאורה, איכות המזון המוגש וכמובן – המלצרים. מלצרים איכותיים יעשו את כל ההבדל בין מוזמנים מרוצים, כאלה אשר קיבלו שירות אדיב עם חיוך מכל הלב, לבין מוזמנים אשר חוו את האירוע באופן שונה ממה שאתם תכננתם.

"אולם האירועים מספק לי מלצרים"

 
נכון, אך בל לנו לשכוח את העובדות הבאות :
•    אולם האירועים מכשיר את המלצרים במהירות וזקוק פעמים רבות ל- "כיבוי שריפות" מידי מלצרים שאינם מנוסים.
•    מלצרי אולמות האירועים מקבלים שכר נמוך ביותר, דבר אשר עשוי ליצור בקרבם התמרמרות המתבטאת ברמת השירות.
•    בדרך כלל מקציב האולם מספר מלצרים מועט על מספר שולחנות רב.

מה שמוצע לכם באולם האירועים הוא בסך הכל שירות סביר, אך פעמים רבות הוא לא טוב מספיק ותלוי במזל ובהרכב המלצרים באותו היום.

באירוע שלכם – רק מלצרים איכותיים!

 
בבואכם לבחור בנותני שירות אלה, עליכם לבחור במקצוענות ובטוב ביותר עבורכם. לכן, בבחירת מלצרים לאירוע שלכם, אין לסמוך על המזל – חשוב מאוד להסתייע בחברה אשר המצוינות חרוטה על ראש דגלה, בעלת ניסיון בניהול אירועים ושירות אדיב, מסור ואמפטי, בדיוק כמו חברת תמם ניהול אירועים.  איך תדעו שבחרתם נכונה? ההתייחסות ללקוח, הכרת המלצרים טרם האירוע והתחייבות על אספקת המלצרים המנוסים והמגובשים ביותר- כל אלה מהווים תו תקן לאיכות השירות ומצוינות. חברת תמם למשל מנהיגה סדנאות רענון מקצועיות לכל עובדיה מספר פעמים בשנה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

ולא רק שירותי מלצרים סטנדרטיים

 
אין ספק כי בשנים האחרונות, הצרכן הישראלי מחפש תמיד איך לארגן את האירוע הכי ייחודי והכי מקורי שיש. כעת ניתן לתרום לעניין גם את צוות המלצרים שלכם. מלצרים מקצועיים ומנוסים באמת, יוכלו להיות אחראיים בנוסף לשירותי המלצרות הרגילים גם על קבלת הפנים של האורחים שלכם, הושבת המוזמנים בשולחנות ועוד.